Styrelse

Den av årsmötet 2017 valda styrelsen har följande sammansättning:

Ronja Nordlin (ordförande) ronja.nordlin(at)gmail.com  
Johanna Vetoniemi (vice ordförande) johanna.vetoniemi(at)gmail.com
Lotte Fredriksson (sekreterare) lottefredriksson(a)icloud.com                      
Lotta Himonas (skattemästare) lotta.himonas(at)elisanet.fi  
Andreas Wilkman (webmaster) wilkman.andreas(at)gmail.com
Michaela Raatikainen michaela.raatikainen(at)gmail.com  
Andreas Stenius andreas.stenius(at)vencap.fi  
Hans Weckman hans.weckman(at)gmail.com  
Carl-Adam Hæggström  

Under bilagor finns styrelsens mötesprotokoll publicerat.

BilagaStorlek
Mötesprotokoll 1:2017.pdf351.15 kB
Årsmöteskallelse 2017.pdf125.57 kB
bankgiro2017.png60.33 kB
Årsmötesprotokoll 2016.pdf231.22 kB
Mötesprotokoll 2:2015.pdf195.79 kB
Mötesprotokoll 1:2015.pdf193.46 kB
Mötesprotokoll 3:2014.pdf215.79 kB
Mötesprotokoll 2:2014.pdf200.33 kB
Mötesprotokoll 1:2014.pdf200.2 kB
Mötesprotokoll 4:2013.pdf235.98 kB
Mötesprotokoll 3:2013.pdf241.54 kB
Mötesprotokoll 2:2013.pdf207.17 kB
Mötesprotokoll 1:2013.pdf245.69 kB
Mötesprotokoll 2:2012.pdf53.7 kB
Mötesprotokoll 5:2011.pdf77.13 kB
Mötesprotokoll 4:2011.pdf56.86 kB
Mötesprotokoll 3:2011.pdf53.96 kB
Mötesprotokoll 2:2011.pdf47.99 kB
Mötesprotokoll 1:2011.pdf71.34 kB
Flingan_v_2015.pdf23.83 MB
KFL_logo small.png9.86 kB